Przewóz osób
Paczki i Przeprowadzki

Dni wyjazdu do Danii:
Poniedziałek / wtorek / piątek / sobota
Dni wyjazdu do Polski:
środa / sobota / niedziela

Dostajemy mnóstwo pytań dotyczących naszych usług, między innymi tego kiedy zamówić bilet, ile kosztuje, jak wygląda podróż. W tym artykule odpowiemy na najważniejsze pytania. Zależy nam na tym, aby osoby decydujące się na nasz przewóz osób do Danii z Polski znały nasze usługi i wiedziały, jak wygląda podróż.

Przewóz osób do Danii – najważniejsze informacje

Często jesteśmy pytani o to, czy dojazd z pod adresu pod adres jest płatny, a więc odpowiadamy, jest to w 100% bezpłatny system, z którego może skorzystać każdy. Dbamy o to, by busy do Danii przyjechały po każdego pod wskazany przy rezerwacji adres i dowiozły w miejsce docelowe podróży. Tworząc swoje usługi za główny cel obraliśmy sobie wygodę pasażera. Do każdego biletu zapewniamy również duży limit bagażowy.

Ważny jest również fakt, że nasze pojazdy są nowe, zadbane i przystosowane do dalekich tras. Indywidualnie zabudowaliśmy swoje busy, by przewóz osób do Danii był przyjemny pomimo wielu godzin spędzonych w pojeździe. Jakość naszych usług stawiamy na pierwszym miejscu. Zadowolenie klientów z podróży jest dla nas najważniejsze.

Szybka i łatwa rezerwacja biletów.

Rezerwacja biletów na busy do Danii nie wymaga wiele czasu. Pomyśleliśmy o wszystkich i uruchomiliśmy aż 3 możliwości rezerwacji biletu. Pierwsza z nich to tradycyjna rezerwacja telefoniczna, którą prowadzimy w godzinach pracy naszego biura, kolejna odbywa się przez SMS i jest dostępna 24/7, oraz forma online również dostępna całą dobę. Wybierając system SMS wystarczy wysłać wiadomość o treści „REZERWACJA” a my oddzwonimy najszybciej, jak to możliwe.

Zapraszamy do wspólnych podróży. Nasz przewóz osób do Danii jest stale gotowy, by zabrać Cię w trasę spod adresu pod adres. Przypominamy również o naszej wyjątkowej promocji 6 przejazd za 1 zł! Podróżowanie z nami się opłaca! Wystarczy mieć naszą kartę klienta i zbierać naklejki, które można dostać podczas każdego przejazdu u kierowcy. Jesteś nowym klientem? Nic straconego! Zacznij zbierać naklejki już od pierwszej podróży z nami.