Przewóz osób
Paczki i Przeprowadzki

Dni wyjazdu do Danii:
środa i sobota
Dni wyjazdu do Polski:
czwartek i niedziela

Paczki do Danii z Polski

Wysyłaj paczki do Danii z Polski busem z odbiorem i dostawą z adresu poda adres

Przesyłki kurierskie busem z Polski do Danii

Nasze usługi to również paczki do Danii. W dowolnej chwili możesz zarezerwować transport do Danii na wybrany prze Ciebie termin. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub online, wybierz dzień oraz adres, pod który przyjedziemy odebrać przesyłkę. Korzystanie z naszych usług odbywa się bez wychodzina z domu.

paczki do Danii

Tanie przesyłki Polska Dania

Ceny naszych usług nie są wygórowane, a jednocześnie wyliczane indywidualnie na podstawie wielkości i wagi. Znaczenie ma również rodzaj przesyłki np. rowery i meble wyceniamy odrębnie. Stale mamy również promocje na nasze usługi, którymi obdarowujemy w szczególności stałych klientów.

Transport przesyłek Polska Dnia
co oferujemy?

małe paczki do Danii

Paczka standard

max: 70 x 70 x 70 cm

Jest to podstawowa usługa i jednocześnie często wybierana, od której rozpoczyna się najniższa cena paczki do Danii. Podczas wyceny kierujemy się również wagą zawartości. Cena takiej usługi zaczyna się już od 99 zł za sztukę.

duże paczki do Danii

Paczka plus

max: 90 x 90 x 90 cm

Wystarczy się z nami skontaktować, a przyjedziemy pod wskazany adres, by odebrać dużą przesyłkę. Warto skupić się na prawidłowym spakowaniu paczki, by nic nie uległo zniszczeniu w trasie. Wycena odbywa się na podstawie wagi przesyłki do Danii.

transport rowerów Polska Dania

Rower

standardowy rozmiar

Przewozimy również rowery o różnej wielkości. Taką przesyłkę warto zabezpieczyć, tak aby nie została zarysowana w trasie. Polecamy oklejenie elementów, które mogą ulec zniszczeniu podczas transportu do Danii lub Polski.

transport motocykli Dania Polska

Motocykl / Skuter

standardowy rozmiar

Transport motocykli zapenia bus Polska Dania. W celu skorzystania wystarczy zarezerwować termin, a przyjedziemy, by zabrać przesyłkę. Warto pamiętać o zabezpieczeniu przed zarysowaniem, my zadbamy o to w trasie.

transport mebli Polska Dania

Przewóz mebli

rozmiar do uzgodnienia

Przed transportem warto rozmontować  meble i opakować, dzięki temu zajmą mniej miejsca i nie ulegną zniszczeniu podczas transportu. Jeśli mebli jest dużo, polecamy skorzystać z usługi przeprowadzki do Danii i Polski.

Transport sprzętu RTV do Danii

Telewizory / RTV

rozmiar do uzgodnienia

Przewozimy sprzęt RTV w tym telewizory, sprzęt grający i inne. Wystarczy skontaktować się z nami zamówić termin, a przyjedziemy, by odebrać Twój sprzęt prosto spod drzwi domu i dowieźć tam, gdzie potrzebujesz.

Przeprowadzki do Danii

Lodówki / AGD

rozmiar do uzgodnienia

Jeśli potrzebujesz przetransportować sprzęt AGD to usługa idealna dla Ciebie. Przewozimy lodówki, pralki, kuchenki, piekarniki, ale również mały sprzęt kuchenny. Wszystkie powierzone nam przesyłki należy zabezpieczyć przed zniszczeniem.

paczki do Danii - transport palet

Przewóz palet

rozmiar do uzgodnienia

Na zamówienie przewozimy duże towary. Przewóz palet do Danii odbywa się busem w wybranym terminie. Palety odbieramy z wyznaczonych miejsc w tym magazynów i sklepów. Cena usługi jest kalkulowana indywidualnie.

Zamów paczki do Danii z adresu pod adres

Za pomocą niżej zamieszczonego formularza zamówisz transport paczki do Danii, motocykla, roweru, sprzętu RTV i AGD, mebli lub innych towarów. Istotne jest wypełnienie wszystkich danych i telefoniczne potwierdzenie w ciągu 24 godzin.