Przewóz osób
Paczki i Przeprowadzki

Dni wyjazdu do Danii:
środa i sobota
Dni wyjazdu do Polski:
czwartek i niedziela

Przeprowadzki Polska Dania

Zorganizujemy dla Ciebie tanią przeprowadzę na trasie Dania Polska naszym pakownym busem

Przeprowadzki międzynarodowe

Od wielu lat zajmujemy się transportem po Europie. Przeprowadzki do Danii i Polski uruchomiliśmy na podstawie swojej wiedzy, doświadczeń i z myślą o naszych klientach zmieniających miejsce zamieszkania.

przeprowadzki Polska Dania - ERGO Travel

Jak organizujemy transport Polska Dania?

To Ty wybierasz termin oraz adres, pod który przyjedziemy zabrać Twoje meble, sprzęty i rzeczy. Przed realizacją wszystko dokładnie planujemy, dzięki temu przeprowadzki Polska Dania przebiegają  sprawnie i szybko. Przyjeżdżamy na miejsce i pakujemy wszystko, co chcesz przewieźć, następnie transportujemy pod docelowy adres wskazany podczas rezerwacji.

Środki ostrożności i ubezpieczenie

Przygotowując meble, sprzęt i rzeczy do transportu warto zabrać o ich odpowiednie zabezpieczenie, dzięki temu nic nie ulegnie zniszczeniu. Rezerwując u nas przeprowadzki do Danii i Polski masz zagwarantowany przewóz oraz ubezpieczenie na czas jego trwania. Wystarczy, sprawdzić transport przy kierowcy, gdy dojedzie na miejsce i w razie potrzeby spisać protokół.

4

Kilka powodów dlaczego warto zorganizować przeprowadzkę z firmą ErgoTravel

Korzystając z naszych usług wiele zyskujesz. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży udało się stworzyć busy do Danii, które generują klientom same korzyści. Poznaj nas bliżej i powody, dla których warto nawiązać z nami współpracę.

 Bezpłatny system Door to Door,
Prosty system rezerwacji,
Niewygórowane ceny,
Profesjonalna obsługa.

Zgłoś i wyceń swoją przeprowadzkę z ErgoTravel

Prosty sposób rezerwacji online jest dostępny 24/7. Zamówić przeprowadzki Polska Dania możesz również telefonicznie. Wybierz termin, który Ci odpowiada, oba zapewnią Ci transport w wybranym terminie.