Przewóz osób
Paczki i Przeprowadzki

Dni wyjazdu do Danii:
środa i sobota
Dni wyjazdu do Polski:
czwartek i niedziela

Przewozy do Danii

Posiadamy ofertę na przewozy do Danii, które spełnią Twoje oczekiwania

przewozy do Danii - ERGOTravel

Postaw na przewozy do Danii ERGO Travel

Od wielu lat zajmujemy się transportem międzynarodowym co pozwoliło nam zdobyć wiedzę i doświadczenie w tej branży. Przez ten czas poznaliśmy również potrzeby klientów i jako prężnie rozwijająca się firma na tej podstawie uruchomiliśmy nowy kierunek, którym są przewozy do Danii. Do organizacji usług w tym kierunku podeszliśmy bardzo poważnie i dzięki temu oferujemy kompleksowy transport, spełniający potrzeby klientów. Wszystkie usługi odbywają się spod adresu pod adres co jest bardzo wygodne i się sprawdza. Dodatkowo zadbaliśmy o niski koszt korzystania z naszej oferty, w tym możliwość zabrania dużego bagażu w cenie.

Przewóz osób do Danii
Przesyłki do Danii
Przeprowadzki Polska Dania
Przewóz rzeczy z Polski do Danii: skutery, motocykle, quady, palety

Busy z Polski do Danii, kiedy jeździmy?

Kursujemy kilka razy w tygodniu, przejazd można zamówić na dowolny dzień tygodnia. Umożliwiamy również rezerwacje indywidualnego transportu w wybranym terminie.

Transport door to door

Wszystkie usługi świadczymy spod adresu pod adres. Taki system jest dużym ułatwieniem, a jednocześnie oszczędnością czasu i pieniędzy. Przejazd Door to Door jest bezpłatny i zagwarantowany wszystkim.

Paczka w 72h

Staramy się dostarczać paczki do Danii i Polski w możliwie najkrótszym czasie. Przeważnie dostarczamy paczki w 24 do 48 godzin, jednak zdarza się z przyczyn niezależnych od nas, że czas wydłuża się do 72 godzin.

przewozy z Polski do Danii

Tani przewóz osób

Ceny biletów na busy do Danii, które proponujemy nie są wygórowane. Musisz wiedzieć również o tym, ze bez dodatkowych opłat zapewniamy system Door to Door, limit bagażowy i wiele innych udogodnień.

Bus z Polski do Niemiec i Danii

Nasze usługi to wiele kierunków, które realizujemy z uwagi na potrzeby naszych pasażerów. Busy z Polski do Niemiec są jedną z naszych najczęściej wybieranych usług. Zapraszamy do korzystania z innych kierunków.

Sprawne przeprowadzki

Organizujemy przeprowadzki do Danii i Polski w dowolnym terminie. Do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie i przewozimy wszystko w systemie Door to Door. Dodatkowo można zamówić u nas pakowanie.

Tanie przewozy do Danii i Polski

Współpraca obejmująca transport do Danii

Jesteśmy nowoczesną, elastyczną firmą, dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować się do wielu sytuacji. Przewozy do Danii, które proponujemy to usługa skierowana zarówno do indywidualnych osób, jak i firm. Nawiązując współpracę, jesteśmy w stanie zaangażować zarówno przewóz osób, jak i transport do Danii w innym wymiarze. Posiadamy busy osobowe oraz dostawcze, które sprawdzają się na wielu płaszczyznach w branży. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych, wspólnie możemy stworzyć coś wyjątkowego.