Przewóz osób
Paczki i Przeprowadzki

Dni wyjazdu do Danii:
Poniedziałek / wtorek / piątek / sobota
Dni wyjazdu do Polski:
środa / sobota / niedziela

Pomagamy rozwiązać jeden z największych problemów, czyli spakowania paczki do Danii i Polski

Podstawą każdej przesyłki jest odpowiednie jej spakowanie, dzięki temu nic nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu. Dziś postanowiliśmy przedstawić 5 naszych sposobów na pakowanie paczki do Danii i Polski.

  1. Wybranie odpowiedniego opakowania. Warto dobrać odpowiedniej wielkości pudełko, w zbyt dużym zawartość będzie się przesuwała, natomiast w zbyt małym będzie ułożona zbyt ciasno. Odpowiednie pudełko to takie, w które zmieszczą się wszystkie planowane przedmioty, a jego zamknięcie nie będzie trudne.
  2. Wypełnienie. Polecamy wypełnić wolną przestrzeń w paczce lekkim, elastycznym materiałem, dzięki temu zawartość nie będzie przesuwała się w czasie podróży. Sprawdza się w tym celu folia bąbelkowa, która chroni również przed zgnieceniem.
  3. Opisanie pudełka. Dobre oznakowanie jest podstawą, na pudełku powinien się znajdować adres, pod który ma zostać dostarczona oraz kontakt do nadawcy i odbiorcy. Jeśli w pudełku znajduje się coś kruchego, warto oznaczyć to na zewnątrz paczki do Danii i Polski.
  4. Dodatkowe zabezpieczenie delikatnych przedmiotów. Polecamy dodatkowo zabezpieczyć kruche przedmioty i odizolować od innych. Takie zabezpieczenie zapewni im dojazd na miejsce bez uszkodzeń.
  5. Lista rzeczy do spakowania. Warto z wyprzedzeniem spisać listę rzeczy, które mają znaleźć się w paczce. Planowanie znacznie ułatwi zgromadzenie zawartości oraz późniejsze spakowanie przesyłki.

Jak zamówić transport do Danii?

W celu zamówienia naszych usług wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub online. Podczas rezerwacji terminu należy również wskazać dokładne adresy skąd ma zostać odebrana przesyłka i gdzie dostarczona. Dzięki takim informacjom jesteśmy w stanie dostarczać paczki do Danii i Polski w systemie door to door.

Nasze busy do Danii kursują kilka razy w tygodniu, czas w którym dostarczamy przesyłkę, to około 24-48 godzin. Wskazanie dokładnych adresów oraz danych kontaktowych znacznie ułatwia nam dostarczanie przesyłek. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami, które są stale dostępne. Dla naszych stałych klientów mamy stale promocje. Zapytaj kierowcę o kartę stałego klienta.