Przewóz osób
Paczki i Przeprowadzki

Dni wyjazdu do Danii:
Poniedziałek / wtorek / piątek / sobota
Dni wyjazdu do Polski:
środa / sobota / niedziela

Profesjonalna usługa busy Polska Dania

Od wielu lat zajmujemy się transportem międzynarodowym, dzięki temu nasze usługi są szyte na miarę potrzeb klientów. Dbamy niemal o każdy szczegół dotyczący naszych usług, aby każdy wybierający busy Polska Dania czuł się dobrze podczas podróży. Dziś poruszymy kilka najważniejszych zagadnień, które są podstawą każdej podróży zagranicznej.

Komfort w trasie
W swoich pojazdach zamontowaliśmy indywidualne wyposażenia, dzięki temu zyskaliśmy wygodne regulowane fotele i więcej przestrzeni dla każdego z pasażerów. Nasze busy do Danii są nowe i zadbane. Nasze pojazdy posiadają również wyposażenie, które sprzyja wielogodzinnemu podróżowaniu. Klimatyzacja to dla nas podstawa, dodatkowo w busach znajduje się DVD, gniazdka 220-230 V, a nawet ekspres do kawy.

Czystość to podstawa
Przed każdym wyjazdem sprzątamy i dezynfekujemy nasze pojazdy, dzięki temu wnętrza są przyjemne i bezpieczne. Odkurzamy i ozonujemy wnętrza przed każdą trasą, a raz w miesiącu pierzemy.

Zarezerwuj przewóz osób do Danii w kilka chwil

Rezerwacja biletów jest szybka. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub online, by zamówić bilet na dowolny termin. Busy Polska Dania kursują kilka razy w tygodniu, więc bez problemu każdy znajdzie termin odpowiedni dla siebie. Korzystaj z naszych usług zawsze, gdy potrzebujesz sam lub w więcej osób. Pamiętaj, aby rezerwacji dokonywać z wyprzedzeniem ze względu na ograniczoną ilość miejsc w naszych pojazdach.

Busy Polska Dania Door to Door

Każdy bilet to gwarancja podróży spod adresu pod adres. Obraliśmy taki system pracy, ponieważ zależy nam na wygodnie naszych pasażerów. Nasze usługi są kompleksowe i gwarantują dojazd bez przesiadek i tracenia czasu. Dbamy o to, by w czasie trasy nasi pasażerowie czuli się dobrze i odpoczywali. Podróże w tym systemie to również oszczędność pieniędzy, dodatkowe dojazdy, w szczególności za granicą są kosztowne, wybierając nasze usługi, nie trzeba wydawać na nie pieniędzy.