Przewóz osób
Paczki i Przeprowadzki

Dni wyjazdu do Danii:
Poniedziałek / wtorek / piątek / sobota
Dni wyjazdu do Polski:
środa / sobota / niedziela

Kilka słów o tym, jak wygląda sytuacja związana z koronawirusem w Danii

Wyjazd do Danii stał się obecnie trudniejszy przez sytuację związaną z panującym na całym świecie wirusem. Wiele osób planujących podróż zadaje sobie teraz pytania dotyczące tego co czeka na miejscu? Z przykrością stwierdzamy, ze sytuacja jest niekomfortowa, a na miejscu trzeba przestrzegać wielu obostrzeń. Mimo przeszkód nasze busy do Danii jeżdżą systematycznie. Obecnie zajmujemy się głównie transportem paczek, ponieważ wjazd na teren państwa jest mocno ograniczony. Obecnie do Danii nie można wybrać się w celach turystycznych, w tym w odwiedziny do rodziny i znajomych, z tego powodu ilość przesyłanych paczek stała się zdecydowanie większa.

Całe szczęście, żyjemy w dobie Smartfonów i internetu, dzięki temu komunikacja na skalę światową jest możliwa i bardzo prosta. Wiele osób nie może odwiedzić swoich bliskich, jest nam z tego powodu przykro, ale kontakt telefoniczny oraz internetowy to kompromis, który w dużej skali wynagradza niedogodności. Rozwiązaniem są również paczki do Danii, w każdej chwili za naszym pośrednictwem można przekazać podarunki swoim bliskim.

Transport osobowy, czyli busy Polska Dania w czasie pandemii

Higienę naszych pojazdów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego systematycznie je sprzątamy i dezynfekujemy. Na wyposażeniu naszych busów jest również płyn do dezynfekcji dłoni.