Przewóz osób
Paczki i Przeprowadzki

Dni wyjazdu do Danii:
Poniedziałek / wtorek / piątek / sobota
Dni wyjazdu do Polski:
środa / sobota / niedziela

Wiele lat w branży pozwoliło nam dokładnie poznać zasady działania rynku, a między innymi wyceny biletów. W tym artykule odpowiemy na często zadawane pytanie dotyczące biletów.

Czy cena busa Polska Dania ulega zmianie?

Dostępne u nas bilety wyceniamy sami na podstawie odległości. Ilość kilometrów pokonywanych przez pasażera to pierwszy powód, który wpływa na cenę biletów. Do tematu podchodzimy rzetelnie i swoim klientom zapewniamy gwarancję, że cena busa Polska Dania będzie taka sama w obydwu kierunkach. Zamawiając więc bilet w obie strony możesz liczyć się z równym kosztem wyjazdu i powrotu. Busy do Danii kursują kilka razy w tygodniu, za każdym razem możesz wybrać się w podróż. Podstawą jest rezerwacja usług za pośrednictwem strony lub telefoniczna. Cena busa Polska Dania zostanie przekalkulowana dla Ciebie indywidualnie. Możesz korzystać z naszych usług w dowolnej chwili.

Co wpływa na cenę biletu?

Jest wiele czynników na podstawie których ustalamy cenę, główny z nich to odległość, bagaż oraz dojazd Door to Door jest zupełnie bezpłatne. Zależy nam na tym, aby nasi pasażerowie mogli podróżować w przystępnych cenach.

Z naszych usług korzystają osoby podróżujące do Danii w różnych celach. Duża część pasażerów wyjeżdża do pracy, czasem w odwiedziemy i na urlop. dla nas nie ma to znaczenie w jakim celu odbywa się podróż, ale bardzo cieszy nas fakt, że tak wiele osób do tej pory nam zaufało i wybrało nasze usługi. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych podróżą na trasie Polska Dania. Przypominamy, że nasze usługi to również przewóz paczek i przeprowadzki.

Doceniamy naszych stałych klientów, dlatego mamy wyjątkową promocję na przewóz osób do Danii – 6 bilet tylko za 1 zł! Z tej oferty może skorzystać każdy, bez względu na to, od jak dawana korzysta z naszych usług. Wystarczy mieć naszą kartę klienta i zbierać naklejki za każdy przejazd. Naklejki są wydawane przez naszych kierowców. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej promocji.